За нас - Tianse

Профил на компанијата

Гуангжу Sanheng информатичка технологија за копродукции, Ltd Како еден од светските 's професионална производителот со најширок спектар на консумативи за принтери и канцелариски материјали, ние Горди во креирањето на повеќето иновативни и функционални производи. Потреби канцеларија се обемни и ние сме посветени на исполнувањето на сите од нив.

бренд профил

TIANSE е главната бренд на канцелариски материјали под знамето на Гуангжу Sanheng информатичка технологија за копродукции, Ltd Се одликува со цена-ефективност, иновативен дизајн, богати бои и различни избори. TIANSE бренд официјално влезе на пазарот од 2014 година, специјализирана за канцелариско печатење потрошни материјали, кои се продаваат на Tmall.com, JD.com и други платформи за е-трговија. Таа брзо стана најпосакувана печатење потрошен материјал снабдувач бренд на домашниот пазар е-трговија.

probiz-сајтот

 TIANSE бренд има најширок спектар на производствените линии во повеќе серии, главно опфаќа канцелариски потрошен материјал за печатење ,канцелариски материјал ,канцелариска опрема , културни и креативни производи , итн Секогаш можете да најдете ставка сакате во TIANSE. Во 2016 година, бренд производи TIANSE официјално влезе на пазарот во странство, продажба на многу добро и во многу земји во светот за супериорен квалитет, добра услуга, брза испорака и конкурентна цена. Тие се високо фаворизирана од страна на странските потрошувачи и успешно да обезбеди место во странство на пазарот. Во моментов, таа има повеќе од 80 дистрибутери бренд во странство. TIANSE, со своите одлични технички предности и супериорна услуга, успешно извршени услуги за повеќе од еден милион корисници претпријатие.

Вовед компанијата

Гуангжу Sanheng информатичка технологија за копродукции, Ltd (во понатамошниот текст како Sanheng технологија), основана во 2007 година и со седиште во Гуангжу, е професионална производство претпријатие, кое се интегрира дизајн, иновација, R & D, производство, продажба и услуги, како целина. Sanheng технологија е поставен главно во областа на корпоративното канцеларија сеопфатна потрошувачка. Во последниве години, компанијата има развиено различни серии и стилови на канцелариски материјали. категории на производи главно ги покрие потрошен канцелариски печатење, канцелариски материјал, канцелариска опрема, културни и креативни производи, итн

Со производствена база опфаќа 35.000 квадратни метри во Huizhou, пет големи магацини во Кина со вкупен магацински простор до 10.000 квадратни метри, 193 професионални услуги на клиентите центри, а повеќе од 2.300 кооперативни куќи на национално ниво, компанијата може да гарантира брза и навремена испорака и да се обезбеди клиенти со професионални и внимателен услуга по продажбата, навистина остварување на еден-стоп услуга.

нашите предности

Силен R & D способност

Со професионална R & D тим, ние придаваат големо значење на иновации и дизајн. Ние го цениме креативни идеи и се стремиме да се направи иновации и подобрувања на нашите производи.

супериорен квалитет

Со богато искуство во индустријата и строга контрола на квалитетот, ние се фокусираме на она што го правиме и да се направи свечена обврска да се обезбеди на нашите клиенти добиваат само со највисок квалитет на производите.

добар за услуги

Со стабилен ланци на снабдување, клиент-ориентиран концепт и професионален тим за услуги на клиентите, ние нудиме сите околу и внимателен пред-продажба, во продажба и по-продажни услуги на сите наши клиенти во секое време.

нашата култура

интегритет

Понудената

Одговорност

Висока ефикасност

иновации

студија