Rreth Nesh - Tianse

Profili i kompanisë

Guangzhou Sanheng Teknologjia e informacionit Co, Ltd Si një nga prodhuesit profesional në botë me gamë të gjerë të konsumit printer dhe furnizimet e zyrës, ne krenohemi të madh në krijimin e produktet më të reja dhe funksionale. Nevojat Office janë të gjera dhe ne jemi të përkushtuar për të përmbushur të gjitha prej tyre.

markë Profile

TIANSE është markë kryesor i furnizimeve për zyre nën flamurin e Guangzhou Sanheng Teknologjia e informacionit Co, Ltd Ajo përmban kosto-efektivitetit, dizajn inovativ, ngjyra të pasura dhe zgjedhje të llojllojshme. markë TIANSE ka hyrë zyrtarisht në treg që nga viti 2014, i specializuar në konsumit shtypjen e zyrës, të cilat janë shitur në Tmall.com, JD.com dhe platforma të tjera e-commerce. Ajo është bërë me shpejtësi një markë e preferuar konsumit shtypjen furnizues në tregun e brendshëm e-commerce.

probiz-hartë

 Markë TIANSE ka gamë të gjerë të linjave të prodhimit në seri të shumta, kryesisht mbulon zyra konsumit shtypjen ,shkrimi zyra ,pajisje zyre , kulturore dhe produkteve krijuese , etj Ju mund të gjeni gjithmonë pika që ju dëshironi në TIANSE. Në vitin 2016, produktet TIANSE markë hyrë zyrtarisht në tregun e huaj, duke shitur shumë mirë në shumë vende në mbarë botën për cilësi të lartë, shërbim të mirë, ofrimit të shpejtë dhe të çmimeve konkurruese. Ata janë të favorizuar shumë nga konsumatorët jashtë shtetit dhe të siguruar me sukses një vend në tregun e huaj. Aktualisht, ajo ka më shumë se 80 shpërndarësit markë jashtë shtetit. TIANSE, me avantazhet e saj të shkëlqyer të shërbimeve teknike dhe superior, ka dhënë me sukses shërbime për më shumë se një milion përdorues të ndërmarrjeve.

Kompania Hyrje

Guangzhou Sanheng Teknologjia e informacionit Co, Ltd (në tekstin e mëtejmë Sanheng Teknologjisë), themeluar në vitin 2007 dhe me seli në Guangzhou, është një ndërmarrje profesionale prodhimin e cila integron dizajnin, risi, R & D, prodhimit, shitjes dhe shërbimeve si një e tërë. Sanheng Technology është i pozicionuar kryesisht në fushën e konsumit zyrën e korporatës plotë. Në vitet e fundit, kompania ka zhvilluar seri të ndryshme dhe stilet e furnizimeve për zyre. Kategoritë produkt kryesisht mbulojnë konsumit shtypjen zyre, shkrimi zyra, pajisje zyre, produktet kulturore dhe krijuese, etj

Me një bazë të prodhimit që mbulon 35.000 metra katror në Huizhou, pesë magazina të mëdha në Kinë me hapësirë ​​totale depo deri në 10.000 metra katrorë, 193 qendrave të shërbimit të klientit profesionale dhe më shumë se 2300 shitore bashkëpunues në mbarë vendin, kompania mund të garantojë të ofrimit të shpejtë dhe të përpiktë dhe të sigurojë konsumatorët me profesional dhe i vëmendshëm pas shitjes shërbimi, me të vërtetë e kuptuar shërbim me një ndalesë.

Avantazhet tona

Fortë R & D Capability

Me një ekip profesional R & D, ne i japim rëndësi të madhe për risi dhe design. Ne vlerësojmë idetë kreative dhe po përpiqen për të bërë risi dhe përmirësime në produktet tona.

Cilësia Superior

Me përvojë të pasur të industrisë dhe procesin e kontrollit të rreptë të cilësisë, ne të përqëndrohet në atë që ne bëjmë dhe të bëjë zotim solemn për të siguruar klientët tanë të marrin vetëm produkte të cilësisë më të lartë.

Shërbim i mirë

Me zinxhirët e furnizimit të qëndrueshëm, koncepti të klientëve dhe një ekip profesional të shërbimit të klientit, ne të sigurojë të gjithë-gjithë dhe i vëmendshëm para-shitjes, në-shitje dhe pas-shitjen e shërbimeve për të gjithë klientët tanë të gjithë kohës.

Kultura jonë

ndershmëri

Win-Win

përgjegjësi

Efikasitet të lartë

risi

studim