Контакт - Tianse

адреса

Соба 15E, Rongde Меѓународниот Плаза Блок А, Henggang Стрит, Longgang округ, Шенжен, Кина.

Е-пошта

телефон

Поддршка: 0086-13537813501

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено