PLA 3D Printing hollë 6 Color Suit

PLA 3D Printing hollë 6 Color Suit
  • Modeli TS-PLA-6 Colors-1

TIPARET:

1. MULTI-COLOR shumëllojshmëri PACK: 6 ngjyra kryesore: e zezë, e bardhë, e kuqe, blu, argjendi dhe Green
2. Non Toxic: Të gjitha produktet kanë kaluar Direktivën RoHS, bërë nga 100% acid Polylactic
3. shtypjen Smooth dhe të vazhdueshme pa clogging ose flluskë çështje

përshkrim i produktit

Specifikim

material PLA (Polylactic Acid)
Ngjyrë 6 Color Suit (Black + White + Red + Blue + Silver + Green)
diametër 1.75mm (Dimensional Saktësia +/- 0.03mm)
Nxjerrje Recommended / Nozzle Temperatura 190 ° C - 220 ° C (374 ° F - 428 ° F)
Recommended Base Plate / Print Bed Temperatura No nxehtë / (50 - 80) ° C
  • MULTI-COLOR shumëllojshmëri PACK: 6 ngjyra kryesore: e zezë, e bardhë, e kuqe, blu, argjendi dhe Green
  • Non Toxic: Të gjitha produktet kanë kaluar Direktivën RoHS, e bërë nga acidi 100% Polylactic
  • shtypjen qetë dhe të vazhdueshme pa clogging ose flluskë çështje
  • shkalla e ulët tkurrje dhe ajo kryen shumë mirë edhe kur shtypje modele të mëdha
  • Rekomanduar Temperatura nxjerrje / grykë: 190 ° C - 210 ° C
  • Recommended Base Plate / Print shtrati Temperatura: No ndezur / (50 - 80) ° C
  • Lartë Compatible me një shumëllojshmëri të printer 3D FDM, Makerbot, UP plus, Mendel, Prusa, seri, etj









  • Previous:
  • Next: