• 3D Zgjidhja hollë
  Ora Post: Jan-02-2019

  TIANSE One-Stop Zgjidhja për 3D filament Printer si një nga prodhuesit profesionale të fjalës e filamente printer 3D, TIANSE ofron cilësi të lartë, të lartë të performancës filamente shtypjen 3D dhe zgjidhje të përshtatura për klientët e saj. Ne kemi një gamë të gjerë 1.75mm filamente printer 3D si PPSH, Pla ... Lexo më shumë »

 • Zgjidhja Stationery Creative
  Ora Post: Mar-16-2017

  Me përmirësimin e standardit të jetesës të njerëzve dhe përmirësimin e konceptit konsumit njerëzve, punëtorët moderne zyra të ketë një kërkesë më të lartë për atë që ata hanë, atë që ata veshin dhe atë që ata përdorin. Zyra shkrimi, si një pjesë esenciale e jetës së përditshme të zyrës, luan një rol shumë të rëndësishëm në t ... Lexo më shumë »

 • Printer Zgjidhja Consumables
  Ora Post: Mar-12-2017

  Si një nga prodhuesit më profesionale të botës së konsumit printer, TIANSE është e specializuar në printer toner fishekë / kit toner, fishekë toner copier / kit toner, fishekë bojë, 3D printer fije e hollë, mbushëse toner, fishekë fjongo, kaseta etiketë, shirita termike transferimin dhe etj . One-Stop Pra, ... Lexo më shumë »