Përputhshme BK / C / P / M Copier tubet TN270 për Brother Copier HL3040CN / 3070CW / MFC9010CN / 9120CN / 9320CW / DC9010CN

Përputhshme BK / C / P / M Copier tubet TN270 për Brother Copier HL3040CN / 3070CW / MFC9010CN / 9120CN / 9320CW / DC9010CN
  • Modeli TS-TN270

TIPARET:

1. printera pajtueshme: BROTHER HL3040CN / 3070CW / MFC9010CN / 9120CN / 9320CW / DC9010CN;
2. Botimi aq i mirë sa fishekë origjinale OEM, por me kosto më pak;
3. faqe të jepnin të lartë, mund të shtypura rreth BK 2200; CYM 1400 faqe;

përshkrim i produktit

Specifikim

Kodi OEM Brother TN270
Ngjyrë BK / C / P / M
Pages Printable BK 2200; CYM 1400
Modelet e aplikueshme  BROTHER HL3040CN / 3070CW / MFC9010CN / 9120CN / 9320CW / DC9010CN
  • printera pajtueshme: BROTHER HL3040CN / 3070CW / MFC9010CN / 9120CN / 9320CW / DC9010CN;
  • Printuar aq i mirë sa fishekë origjinale OEM, por me kosto më pak;
  • High faqe jepnin, mund të shtypura rreth BK 2200; CYM 1400 faqe;
  • punën e të besueshme për të prodhuar rezultate të shkëlqyer të ngjyrës shkëlqyer dhe shtypje të lexueshme;
  • Worry pa garanci dhe 24 * 7 mbështetje profesionale të konsumatorëve duke ofruar zgjidhje techinical.

  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !