TS-203 Бизнис чантата

TS-203 Бизнис чантата
  • Модел TS-203
  • Боја: црна / сина

КАРАКТЕРИСТИКИ:

1.Lightweight и издржливи, се чувствуваат удобно и удобен за носење;
2.Easy чување на разни документи, списанија и други предмети;
3. Висок густина Оксфорд ткаенина, цврсти и отпорни на абење, лесно се чистат, отпорни на влага;
4.Large капацитет, двослојно складирање дизајн;

Опис на производот

спецификација

модел TS-203
материјал Оксфорд Ткаенина
боја Црна / сина
големина 38,5 * 31 * 5.5 cm (15.1 * 12.2 * 2.1 инчи)
  • Лесни и издржливи, удобно се чувствуваат и удобен за носење;
  • Лесен за чување на разни документи, списанија и други предмети;
  • Висока густина Оксфорд ткаенина, цврсти и отпорни на абење, лесно се чистат, отпорни на влага;
  • Голем капацитет, двослоен складирање дизајн;
  • Силна носивоста, здрав шевове, не е лесно да се губат конец.

  • Претходно:
  • Следно: