Handbag TS-206 Business

Handbag TS-206 Business
  • Modeli TS-206
  • Ngjyra: Gri / Blu

TIPARET:

1.Lightweight dhe të qëndrueshme, të ndjehen rehat dhe të përshtatshëm për të kryer;
Ruajtjen 2.Easy e dokumenteve të ndryshme, revista dhe sende të tjera;
3.High densitet leckë Oxford, i guximshëm dhe veshin-rezistente, të lehtë për të pastruar, lagështi rezistente;
Kapaciteti 4.Large, double-layered dizajn magazinimit.

përshkrim i produktit

Specifikim

model TS-206
material Oxford Metrazhe
Ngjyrë Gri / Blue
madhësi 38 * 31 * 0.9 cm (14,9 * 12,2 * 0,35 inç)
  • Lehtë dhe të qëndrueshme, të ndjehen rehat dhe të përshtatshëm për të kryer;
  • ruajtjen e lehtë e dokumenteve të ndryshme, revista dhe sende të tjera;
  • Densitet të lartë leckë Oxford, i guximshëm dhe veshin-rezistente, të lehtë për të pastruar, lagështi rezistente;
  • kapacitet të madh, double-shtresa dizajn magazinimit;
  • kapacitet të fortë duke, qepur guximshëm, jo ​​e lehtë për fije të lirshme.
  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !