TS-206 Бизнис чантата

TS-206 Бизнис чантата
  • Модел TS-206
  • Боја: сива / сина

КАРАКТЕРИСТИКИ:

1.Lightweight и издржливи, се чувствуваат удобно и удобен за носење;
2.Easy чување на разни документи, списанија и други предмети;
3. Висок густина Оксфорд ткаенина, цврсти и отпорни на абење, лесно се чистат, отпорни на влага;
4.Large капацитет, двослојно складирање дизајн.

Опис на производот

спецификација

модел TS-206
материјал Оксфорд Ткаенина
боја Сива / сина
големина 38 * 31 * 0.9 cm (14.9 * 12.2 * 0.35 инчи)
  • Лесни и издржливи, удобно се чувствуваат и удобен за носење;
  • Лесен за чување на разни документи, списанија и други предмети;
  • Висока густина Оксфорд ткаенина, цврсти и отпорни на абење, лесно се чистат, отпорни на влага;
  • Голем капацитет, двослоен складирање дизајн;
  • Силна носивоста, здрав шевове, не е лесно да се губат конец.
  • Претходно:
  • Следно: