Përputhshme BK / C / P / M Copier tubet TN213 për Konica Minolta Copier BIZHUB C200 / C203 / C253 / C353

Përputhshme BK / C / P / M Copier tubet TN213 për Konica Minolta Copier BIZHUB C200 / C203 / C253 / C353
  • Modeli TS-TN213

TIPARET:

1. printera pajtueshme: MINOLTA BIZHUB C200 / C203 / C253 / C353;
2. Botimi aq i mirë sa fishekë origjinale OEM, por me kosto më pak;
3. faqe të jepnin të lartë, mund të shtypura rreth BK 25000; CYM 23000 ngjashme;

përshkrim i produktit

Specifikim

Kodi OEM Konica Minolta TN213
Ngjyrë BK / C / P / M
Pages Printable BK 25000; CYM 23000
Modelet e aplikueshme  MINOLTA BIZHUB C200 / C203 / C253 / C353
  • printera pajtueshme: MINOLTA BIZHUB C200 / C203 / C253 / C353;
  • Printuar aq i mirë sa fishekë origjinale OEM, por me kosto më pak;
  • High faqe jepnin, mund të shtypura rreth BK 25000; CYM 23000 ngjashme;
  • punën e të besueshme për të prodhuar rezultate të shkëlqyer të ngjyrës shkëlqyer dhe shtypje të lexueshme;
  • Worry pa garanci dhe 24 * 13 mbështetje profesionale të konsumatorëve duke ofruar zgjidhje techinical.  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !