Handbag TS-221 Business

Handbag TS-221 Business
  • Modeli TS-221
  • Ngjyra: E zezë

TIPARET:

1.Lightweight dhe të qëndrueshme, të ndjehen rehat dhe të përshtatshëm për të kryer;
Ruajtjen 2.Easy e dokumenteve të ndryshme, revista dhe sende të tjera;
3.High densitet leckë Oxford, i guximshëm dhe veshin-rezistente, të lehtë për të pastruar, lagështi rezistente;
Kapaciteti 4.Large, double-layered dizajn magazinimit.

përshkrim i produktit

Specifikim

model TS-221
material Oxford Metrazhe + PU
Ngjyrë e zezë
madhësi 40 * 31 * 5.5 cm (15,7 * 12,2 * 2,1 inç)
  • Lehtë dhe të qëndrueshme, të ndjehen rehat dhe të përshtatshëm për të kryer;
  • ruajtjen e lehtë e dokumenteve të ndryshme, revista dhe sende të tjera;
  • Densitet të lartë leckë Oxford, i guximshëm dhe veshin-rezistente, të lehtë për të pastruar, lagështi rezistente;
  • kapacitet të madh, double-shtresa dizajn magazinimit;
  • kapacitet të fortë duke, qepur guximshëm, jo ​​e lehtë për fije të lirshme.  • Previous:
  • Next: