Handbag TS-210 Business

Handbag TS-210 Business
  • Modeli TS-210
  • Ngjyra: Zezë / Dark Blue

TIPARET:

1.Lightweight dhe të qëndrueshme, të ndjehen rehat dhe të përshtatshëm për të kryer;
Ruajtjen 2.Easy e dokumenteve të ndryshme, revista dhe sende të tjera;
Leckë 3.Oxford + bottom splicing PU, i guximshëm dhe veshin-rezistente, i papërshkueshëm nga uji, lagështi rezistente dhe të lehtë për të pastruar;
Kapaciteti 4.Large me dy xhepa brenda për klasifikim më të mirë.

përshkrim i produktit

Specifikim

model TS-210
material Oxford Metrazhe + PU
Ngjyrë Black / Dark Blue
madhësi 38.5 * 32 * 1.5 cm (15,1 * 12,6 * 0,6 inç)
  • Lehtë dhe të qëndrueshme, të ndjehen rehat dhe të përshtatshëm për të kryer;
  • ruajtjen e lehtë e dokumenteve të ndryshme, revista dhe sende të tjera;
  • Oxford leckë + bottom PU splicing, i guximshëm dhe veshin-rezistente, i papërshkueshëm nga uji, lagështi rezistente dhe të lehtë për të pastruar;
  • kapacitet të madh me dy xhepa brenda për klasifikim më të mirë;
  • kapacitet të fortë duke, qepur guximshëm, jo ​​e lehtë për fije të lirshme.  • Previous:
  • Next: