TS-209 14 inç Business Laptop Bag

TS-209 14 inç Business Laptop Bag
 • Modeli TS-209
 • Ngjyra: E zezë

TIPARET:

1.Lightweight dhe të qëndrueshme, të ndjehen rehat dhe të përshtatshëm për të kryer;
Ruajtjen 2.Easy e laptop dhe dokumenteve të ndryshme;
3.Waterproof, lagështi rezistente dhe të lehtë për të pastruar;
Dizajn magazinimit 4.Double-layered me dy xhepa brenda, kapacitet më të madh;

përshkrim i produktit

Specifikim

model TS-209
material Oxford Metrazhe
Ngjyrë e zezë
spekulim 14 inç
Paketa Size 37 * 29 * 5.5 cm (14,5 * 11. * 2,1 inç)
 • Lehtë dhe të qëndrueshme, të ndjehen rehat dhe të përshtatshëm për të kryer;
 • ruajtjen e lehtë për laptop dhe dokumenteve të ndryshme;
 • I papërshkueshëm nga uji, lagështi rezistente dhe të lehtë për të pastruar;
 • dizajn magazinimit Double-layered me dy xhepa brenda, kapacitet më të madh;
 • Me cilësi të lartë kreu zinxhir metalik, hapja dhe mbyllja e qetë, jo e lehtë për të ndryshket;
 • kapacitet të fortë duke, qepur guximshëm, jo ​​e lehtë për fije të lirshme. • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !