TS-221 Бизнис чантата

TS-221 Бизнис чантата
  • Модел TS-221
  • Боја: Црна

КАРАКТЕРИСТИКИ:

1.Lightweight и издржливи, се чувствуваат удобно и удобен за носење;
2.Easy чување на разни документи, списанија и други предмети;
3. Висок густина Оксфорд ткаенина, цврсти и отпорни на абење, лесно се чистат, отпорни на влага;
4.Large капацитет, двослојно складирање дизајн.

Опис на производот

спецификација

модел TS-221
материјал Оксфорд Ткаенина + СТП
боја црна
големина 40 * 31 * 5,5 cm (15.7 * 12.2 * 2.1 инчи)
  • Лесни и издржливи, удобно се чувствуваат и удобен за носење;
  • Лесен за чување на разни документи, списанија и други предмети;
  • Висока густина Оксфорд ткаенина, цврсти и отпорни на абење, лесно се чистат, отпорни на влага;
  • Голем капацитет, двослоен складирање дизајн;
  • Силна носивоста, здрав шевове, не е лесно да се губат конец.  • Претходно:
  • Следно: