TS-210 Бизнис чантата

TS-210 Бизнис чантата
  • Модел TS-210
  • Боја: Црна / Темно Сина

КАРАКТЕРИСТИКИ:

1.Lightweight и издржливи, се чувствуваат удобно и удобен за носење;
2.Easy чување на разни документи, списанија и други предмети;
3.Oxford крпа + дното СТП спојување, цврсти и отпорни на абење, водоотпорен, отпорни на влага и лесно се чистат;
4.Large капацитет со две џебовите за подобар пласман.

Опис на производот

спецификација

модел TS-210
материјал Оксфорд Ткаенина + СТП
боја Црна / Темно Сина
големина 38,5 * 32 * 1.5 cm (15.1 * 12.6 * 0.6 инчи)
  • Лесни и издржливи, удобно се чувствуваат и удобен за носење;
  • Лесен за чување на разни документи, списанија и други предмети;
  • Оксфорд ткаенина + дното СТП спојување, цврсти и отпорни на абење, водоотпорен, отпорни на влага и лесно се чистат;
  • Голем капацитет со две џебовите за подобар пласман;
  • Силна носивоста, здрав шевове, не е лесно да се губат конец.  • Претходно:
  • Следно: