TS-209 14-инчен Бизнис Лаптоп торба

TS-209 14-инчен Бизнис Лаптоп торба
  • Модел TS-209
  • Боја: Црна

КАРАКТЕРИСТИКИ:

1.Lightweight и издржливи, се чувствуваат удобно и удобен за носење;
2.Easy чување на лаптоп и разни документи;
3.Waterproof, отпорни на влага и лесно се чистат;
4.Double-слоевит складирање дизајн со две џебовите, поголем капацитет;

Опис на производот

спецификација

модел TS-209
материјал Оксфорд Ткаенина
боја црна
Спец 14 инчи
пакет Големина 37 * 29 * 5,5 cm (14,5 * 11 * 2.1 инчи)
  • Лесни и издржливи, удобно се чувствуваат и удобен за носење;
  • Лесен за чување на лаптоп и разни документи;
  • Водоотпорен, отпорни на влага и лесно се чистат;
  • Двослојно складирање дизајн со две џебовите, поголем капацитет;
  • Висок квалитет на метал ципа главата, мазна отворање и затворање, не е лесно да 'рѓа;
  • Силна носивоста, здрав шевове, не е лесно да се губат конец.  • Претходно:
  • Следно: